Adfiz en Verbond organiseren mini-seminar Verzuim-ontzorgverzekering

Op woensdag 18 september organiseren Adfiz en het Verbond – voorafgaand aan het Zakelijk Platform – een mini-seminar rondom de MKB Verzuim-ontzorgverzekering. Adviseurs worden dan bijgepraat over deze nieuwe verzekering. De bijeenkomst is toegankelijk voor zowel leden als niet-leden.
Eind 2018 werd een pakket maatregelen aangekondigd ten aanzien van de loondoorbetaling bij ziekte. Onder deze maatregelen viel ook de aankondiging van een nieuw verzekeringsproduct, de Verzuim-ontzorgverzekering. Tijdens het mini-seminar zal onder andere Antoine Reijnders van het Verbond van Verzekeraars de ins en outs van deze nieuwe verzekering toelichten. Aansluitend gaat hij - o.l.v. EnnoWiertsema - samen met Anneloes Goossens (MKB Nederland) en Michiel Blankvoort (Sucsez/Heilbron en de Verzuimeconoom) het gesprek aan over de waarde van de Verzuim-ontzorgverzekering en de aandachtspunten bij advisering.
In september op de markt
Tot nu toe hebben zes verzekeraars aangekondigd met een Verzuim-ontzorgverzekering te komen. Op dit moment loopt het proces van certificering en de verwachting is dat de eerste Verzuim-ontzorgverzekeringen in september op de markt komen.
Programma
10.30 – 11.15: Inloop met koffie en thee
11.15 – 11.25: Opening en inleiding door Vincent van Dijk (voorzitter commissie Zorg & Inkomen Adfiz)
11.25 – 11.45: Achtergronden en ins en outs door Antoine Reijnders
11.45 – 12.25: Discussie o.l.v. Enno Wiertsema met Antoine Reijnders, Anneloes Goossens en Michiel Blankvoort
12.25 – 12.30: Afsluiting door Enno Wiertsema
Vanaf 12.30: Lunch voor alle deelnemers
Locatie
Green Village in Nieuwegein
Noot voor redactie (niet voor publicatie):
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Joerie van Looij van Adfiz, 033 – 46 43 464 / 06 14636314
< VorigeVolgende >
Share on: