Uitbreiding bij de Bureaus Analyse & Rekenen

Per 1 september jl. is Paul van Vlaanderen (zie foto) in dienst getreden als rekenkundig expert bij de Bureaus Analyse & Rekenen (voorheen het RekenBureau). In mei 2019 werd al eerder uitgebreid met een nieuwe rekenaar Petra Elissen. Met de recente uitbreiding is het totale aantal rekenkundig experts gekomen op 6.

De uitbreiding is nodig vanwege een stijging van het aantal rekenzaken bij de Bureaus. ‘Voor onze organisatie is het van belang dat wij de doorlooptijden zo kort mogelijk houden. Wij merkten dat dit steeds moeilijker werd en daarom hebben wij er voor gekozen onze rekenkundige tak te versterken’, aldus Francie Peters, directeur van de Bureaus.
Paul van Vlaanderen werkte voorheen als controller. Na een intern inwerkprogramma zal hij als zelfstandig rekenaar aan de slag gaan.
 
Geplaatst op 12-09-2019

< VorigeVolgende >


Share on: